Iedereen welkom bij Keti Koti Alkmaar
Iedereen welkom bij Keti Koti Alkmaar Op zaterdag 1 juli is iedereen uit Alkmaar en omgeving welkom om samen te
Home » Stap voor Vrede
DIALOOG donderdag 22 september 19.30 uur, Wijkcentrum de Eenhoorn
Wie ben je? In welke ‘hokjes’ pas jij? Wat maak je mee aan buitensluiting en discriminatie? Wat helpt jou? Wat heb je nodig?
7 Noord-Holland-Noorderlingen geven in ons nieuwe voorlichtingsfilmpje antwoord op deze vragen. En stellen de vraag ook aan jou.
Kom ook naar de première(!) van dit filmpje en praat mee, luister mee. We zijn benieuwd naar je verhaal.
Inloop vanaf 19.15 uur. Graag aanmelden via info@art1nhn.nl of bel 072 5154400
STADSWANDELING vrijdag 23 en zaterdag 24 september, 10.30 uur, vanuit Bieb Alkmaar Centrum
Ook dit jaar zetten we weer een ‘Stap voor Vrede’.
Stap met ons mee voor Vrede door de binnenstad van Alkmaar, en maak kennis met organisaties die echt bijdragen aan inclusie, aan dat mensen mée kunnen doen in Alkmaar.
Aan de hand van een routebeschrijving word je op je weg geleid. Op 9 punten zijn er organisaties waar we in het boekje over vertellen: wat is hun bijdrage aan een Inclusief Alkmaar? Hoe doen ze dat? En ook: welke tip hebben zij voor ons om ook ons steentje bij te dragen.
De wandeling heeft dit jaar de Vredesboom ook opgenomen in haar route.
Iedereen is van harte uitgenodigd om de route gezamenlijk te lopen!
Verzamelen vanaf 10.15 uur.
Op zaterdag loopt Wethouder Gijsbert van Iterson Schouten ook mee en zal aandacht geven aan de Vredesboom en de ‘Flame of Hope’ meedragen.
Je kunt de route ook de hele week op eigen gelegenheid lopen. Route- en informatieboekje zijn af te halen bij de bieb. Als je dat even van te voren aankondigt (info@art1nhn.nl of 072 5154400) dan zorgen we dat er een boekje voor je klaar ligt.
Iedereen welkom bij Keti Koti Alkmaar Op zaterdag 1 juli is iedereen uit Alkmaar en omgeving welkom om samen te
Plengoffer luidt herdenking slavernijverleden in Op zaterdag 1 juli vindt Keti Koti Alkmaar plaats in Park de Oude Kwekerij. We
Een week van 17 t/m 25 september, vol met interessante, leuke en gevarieerde activiteiten
Hier lees je het volledige programma:
Lees ook:
Een inclusieve maatschappij… wat betekent dat eigenlijk? Onze collega Asli interviewde ons erover:
Ook dit jaar krijgen deelnemers weer de enige echte ‘Stap voor Vrede’ gadget!
Gemaakt door de medewerkers van het SPOT Atelier (een van de organisaties waar we langslopen)
Onderweg kan hij om je nek. Nadien is hij te gebruiken als sleutelhanger.
Copyright © 2023 Art.1 Bureau Discriminatiezaken. All rights reserved.